Фраза “гардеробна кімната” подумки переносить нас в простір мрії і комфорту. Це те саме місце, де зникає страх “пошуку” і народжується відчуття розкоші і порядку.

Дизайнери Kitchen Studio знають як перетворити нічим не примітне приміщення в ту саму ідеальну гардеробну, про яку ви мріяли і образ якої зберігали в “обраних фотографіях” телефону. Фінальний проєкт представлятиме сміливу комбінацію з ваших ідей і нашої майстерності та багаторічного досвіду.

Матеріали, які ми використовуємо у своїй роботі, тільки найвищої якості і від самих надійних постачальників. Ми завжди робимо акцент на власному виробництві, екологічності, практичності і красі. Кожна деталь гардеробної кімнати – це витвір дизайнерського мистецтва, орієнтований на багаторічну функціональність.

Сервіс Kitchen Studio такий же преміальний, як і наші проєкти. Нам важливо, щоб процес очікування гардеробної кімнати приносив лише задоволення. Ми з вами на кожному етапі виробництва – починаючи від замірів площі, закінчуючи фінальним монтажем.

Гардеробна від Kitchen Studio вразить вас своєю якістю, новаторськими ідеями і атмосферою досконалості.

Прийнявши рішення замовити гардеробну кімнату в Kitchen Studio ви отримаєте:

  • індивідуальний високоякісний проєкт;
  • можливість обрати найкращі матеріали;
  • прекрасний сервіс без найменших турбот;
  • преміальний результат і гарантію від виробника