КАТЕГОРІЇ: Інфо

«KITCHEN STUDIO»  — ВИГОТОВЛЕННЯ КУХОНЬ ТА СТУДІЯ ДИЗАЙНУ ІНТЕРЄРУ.

Придбання кухні на замовлення — відмінне рішення для створення оригінального інтер’єру, відповідного актуальним модним трендам, вашим перевагам і планування приміщення. Кухні від Kitchen Studio — це комфорт і затишок у вашій оселі.

Ви можете обрати готовий дизайн кухні з нашого каталогу, або створити свій індивідуальний, наші дизайнери вам в цьому допоможуть. Кухня — це не тільки приготування їжі, а й місце для гостей, відпочинку та роботи.

Наші замірники оперативно прибудуть у зручний для вас час і виконають заміри приміщення. При створенні проекту будуть враховані характеристики об’єкта: розміри, освітлення, розташування, стиль оформлення. Вам запропонують на вибір оптимальні інтер’єрні та технічні рішення, якісні сучасні матеріали і фурнітуру. Ваша кухня буде зручною, практичною, елегантною і оригінальною.

Найважливішою частиною в процесі придбання кухні високого класу і дизайну, це перш за все грамотний проект. Проект — це фундамент вашої нової кухні, це той елемент, який перетворює в реальність ваші мрії.

На етапі проектування ми розуміємо ваші потреби і пропонуємо кращу пропозицію відповідно до отриманої від вас інформацією як, наприклад, план кухні, ваші побажання, фотографії з прикладами, фото кухонь і матеріалів, те що вам подобається найбільше, до тих пір поки проект не буде продуманий у всіх деталях.

Ця послуга не замінює роботу вашого архітектора або дизайнера інтер’єру, який розробляє повністю інтер’єр вашого будинку, а служить підтримкою. Так як ми є фахівцями у виробництві кухонь чи інших меблів, тому розробляємо спеціальні проекти для цих зон будинку.

Грамотна і акуратна збірка кухонних меблів, професійний монтаж та підключення побутової техніки — гарантія тривалого терміну служби виробів. Фахівці “Kitchen Studio” в зручний для вас час безкоштовно доставлять продукцію в межах Львівської області та за помірними розцінками — за межами. Після монтажу студія надає гарантію та обслуговування після закінчення гарантійного терміну.

Придбати кухню на замовлення у Львові та всій Україні — студії кухонь “Kitchen Studio” просто. Достатньо написати в чат на сайті, зателефонувати нашим менеджерам або особисто звернутися в салон — і ваше замовлення миттєво опиниться в роботі.


ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Дизайн інтер’єру квартири — це відображення смаку і способу життя її господарів, своєрідне дзеркало, в якому видно їхні уявлення про красу, гармонію, впорядкованості. Заселяючись в нове житло або плануючи капітальний ремонт, навіть при мізерному бюджеті ми задумуємось про певний стиль і гармонію всіх елементів інтер’єру, які хотіли б бачити в кінцевому підсумку. Продуманий і сучасний інтер’єр квартири — це відчуття комфорту, впевненості і формування нового сприйняття себе і життя в цілому.

Розробка дизайну інтер’єру починається з складання дизайн-проекту — це комплекти документів, що описують функціональні та дизайнерські рішення, в них містяться креслення приміщення і опису всіх деталей майбутнього інтер’єру, включаючи оздоблювальні матеріали і розташування комунікацій. У проекті присутній технічне завдання, в якому описані всі вимоги та побажання замовника.

Замірники проводять обміри приміщення, після чого розробляються зразкові планувальні рішення та ескізи. На цьому етапі дизайнер пропонує замовнику декілька варіантів планування з розподілом основних функціональних зон і обстановкою меблів. По завершенню ви отримуєте повний робочий проект, згідно якого можна сміливо приступати до ремонтних робіт.


КУХОНННА ТЕХНІКА

Якісна техніка дозволить вам почуватися значно комфортніше при виконанні звичайних побутових справ. У нас представлений широкий асортимент техніки для кухні: холодильники, варильні центри, системи очищення води, системи сортування відходів, подрібнювачі відходів, духові шафи, варильні поверхні, витяжки, мийки, змішувачі та інше. Ми є офіційним дистриб’ютором таких відомих компаній, як «SMEG» та «FRANKE».