«KITCHEN STUDIO»  — ВИГОТОВЛЕННЯ КУХОНЬ, ВАННИХ КІМНАТ, ГАРДЕРОБІВ ТА МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Придбання кухні та меблів на замовлення — відмінне рішення для створення оригінального інтер’єру, відповідного актуальним модним трендам, вашим перевагам і планування приміщення. Кухні та меблі виробництва Kitchen Studio — це комфорт і затишок у вашій оселі.

Ви можете обрати готовий дизайн кухні та меблів з нашого каталогу, або створити свій індивідуальний, наші дизайнери вам в цьому допоможуть. Кухня — це не тільки приготування їжі, а й місце для гостей, відпочинку та роботи.

Наші замірники оперативно прибудуть у зручний для вас час і виконають заміри приміщення. При створенні проекту будуть враховані характеристики об’єкта: розміри, освітлення, розташування, стиль оформлення. Вам запропонують на вибір оптимальні інтер’єрні та технічні рішення, якісні сучасні матеріали і фурнітуру. Ваша кухня буде зручною, практичною, елегантною і оригінальною.

Найважливішою частиною в процесі придбання кухні та меблів високого класу і дизайну, це перш за все грамотний проект. Проект — це фундамент вашої нової кухні, це той елемент, який перетворює в реальність ваші мрії.

На етапі проектування ми розуміємо ваші потреби і пропонуємо кращу пропозицію відповідно до отриманої від вас інформацією як, наприклад, план кухні, ваші побажання, фотографії з прикладами, фото кухонь і матеріалів, те що вам подобається найбільше, до тих пір поки проект не буде продуманий у всіх деталях.

Ця послуга не замінює роботу вашого архітектора або дизайнера інтер’єру, який розробляє повністю інтер’єр вашого будинку, а служить підтримкою. Так як ми є фахівцями у виробництві кухонь, тому розробляємо спеціальні проекти для цих зон будинку.

Грамотна і акуратна збірка кухонних та інших меблів, професійний монтаж та підключення побутової техніки — гарантія тривалого терміну служби виробів. Фахівці “Kitchen Studio” в зручний для вас час безкоштовно доставлять продукцію в межах Львівської області та за помірними розцінками — за межами. Після монтажу, ми як виробник, надаємо гарантію та обслуговування після закінчення гарантійного терміну.

Придбати кухню, меблі у ванну, гардероб та інші меблі на замовлення у Львові та по всій Україні – студії “Kitchen Studio” просто. Достатньо написати в чат на сайті, зателефонувати нашим менеджерам або особисто звернутися в салон — і ваше замовлення миттєво опиниться в роботі.


КУХОНННА ТЕХНІКА

Якісна техніка дозволить вам почуватися значно комфортніше при виконанні звичайних побутових справ. У нас представлений широкий асортимент техніки для кухні: холодильники, варильні центри, системи очищення води, системи сортування відходів, подрібнювачі відходів, духові шафи, варильні поверхні, витяжки, мийки, змішувачі та інше. Ми є офіційним дистриб’ютором таких відомих компаній, як «SMEG» та «FRANKE».