Ми – команда Kitchen Studio. Стильні дизайнерські кухонні меблі – наша пристрасть, ми знаємо про них все і в кожен наш проект вкладаємо весь наш досвід та вміння. Переглянути наші реалізовані проекти, ви можете в розділі Портфоліо.

Ми цінуємо творчість та насолоджуємось реалізацією оригінальних ідей, тому активно співпрацюємо як з приватними дизайнерами інтер’єрів та архітекторами, так і з дизайн-студіями. Ми не просто пропонуємо співпрацю дизайнерам, ми стаємо з ними однією командою, щоб працювати разом і разом отримувати прибуток.

Ми запрошуємо до співпраці дизайн-студії, дизайнерів інтер’єрів і архітекторів, зацікавлених в бездоганному результаті реалізації своїх проектів. Ми налаштовані на довготривалу та плідну співпрацю, тому підготували спеціальні знижки, для креативних та творчих фахівців своєї справи.

У чому полягає наша пропозиція?

Якщо ви – дизайнер інтер’єру, декоратор або архітектор, компанія Kitchen Studio пропонує вам програму співпраці, завдяки якій ваша робота стане більш зручною і плідною.

Ми пропонуємо:

  1. Якщо вам необхідно розв’язати питання декорування інтер’єрів – в нашій студії ми підберемо та створимо найкращі рішення для кухонь, ванних кімнат, гардеробів;
  2. Привабливу гнучку систему знижок і бонусів для вас і ваших клієнтів;
  3. Професійну допомогу наших фахівців;
  4. Оперативне надання інформації по проектах. Ви завжди зможете отримати фахову консультацію з усіх питань, що знаходяться в нашій компетенції;
  5. Вчасні та безпечні постачання замовлень до дверей клієнта в усі регіони країни.
  6. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Насправді ви просто продовжуєте робити свою роботу, але виконувати її стає простіше, адже вам більше не доведеться шукати підрядників, а привабливі ціни та бонусні пропозиції зроблять нашу співпрацю не лише приємною, а й взаємовигідною.

Цікавлять деталі?

Зв’яжіться з нами – просто зателефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» або залиште нам повідомлення на сайті – і ми зробимо вам таку пропозицію, від якої ви навряд чи зможете відмовитися.