Reflection – легкий та водночас брутальний дизайн, де закінчується буденність і розпочинається свято краси та вишуканості.

Гардеробна кімната створена для любителів відкритої розкоші. Ваші речі стануть витворами мистецтва, які будуть дбайливо зберігатися за затонованим графітовим склом. Головний акцент зроблений на алюмінієвих профілях, видима частина яких товщиною всього 3-6 мм. Сміливо обирайте колір настрою: загадковий темний, або грайливий шампань.

Наші дизайнера завжди об’єднують естетику з практичністю, і цей проєкт не став винятком. Крім ефекту прозорості, скляні вітрини також створюють ефект бар’єру, тому пил ніколи не буде осідати на полицях, або будь-якої іншої внутрішньої частини гардеробу.

Посередині кімнати розташований острів, в нішах якого можна зберігати різноманітні аксесуари, годинники чи прикраси. Він також захищений прозорою алюмінієвою вітриною, що робить пошук необхідної деталі образу неймовірно простим. У нижній частині острова вмонтовані шухляди для зберігання одягу. Максимальна краса та функціональність!


Реалізовані проекти цієї колекції: