Коли мова заходить про матеріали, з яких будуть виготовлятися предмети вашого майбутнього інтер’єру, Kitchen Studio вибирає не тільки наймодніше, але ще й найякісніше та безпечне для вашого здоров’я.

Якщо говорити про базові види фанери, то слід зазначити, що ми використовуємо в своєму виробництві виключно фанеру ФК та ФСФ. Чому наш вибір припав саме на цей матеріал і в чому перевага фанери від Kitchen Studio, ми вам розповімо далі.

Перш за все, фанера – це багатошаровий деревний будівельний матеріал, що представляє собою склеєні між собою листи шпону березового дерева. Оскільки волокна в суміжних листах розташовуються перпендикулярно, фанера набуває не тільки міцності, але і опіру до деформацій (на відміну від натурального дерева). Даний матеріал також легко піддається різним обробкам: ламінуванню, шліфовці, фарбуванню тощо. Крім усього іншого, фанера ФК – вологостійка, а склеюється вона клеєм на основі карбамідної смоли, що є екологічно безпечним для людини.

На відміну від ДСП, більш дешевого аналога, до якого багато хто схиляється саме через різницю в ціні, фанера прослужить довше, принесе красу в інтер’єр і не зашкодить вашому здоров’ю. До слова про ДСП. На жаль, багато хто не знає, що при порівнянні з фанерою, цей матеріал є менш екологічним, менш міцним, піддається впливу грибків і плісняви ​​і в цілому, прослужить вам набагато менше.

Фанера, безумовно, має славу якісного матеріалу, але не варто сліпо довіряти всім її постачальникам, а уважно підходити до їх вибору. Важливо відзначити, що Kitchen Studio співпрацює тільки з перевіреними і надійними виробниками. Постачання фанери для наших кухонь та меблів сертифіковано за стандартом Лісової опікунської ради (Forest Stewardship Council®, FSC®). Продукція, що надходить як сертифікована за стандартами FSC, свідчить про те, що вона родом з лісів, де господарювання проводиться з дотриманням екологічних, соціальних та економічних принципів і критеріїв.

Тому, довіряючи нам, ви отримуєте гарний довговічний і здоровий інтер’єр!