Monolith – це “моно” матеріал, але “максі” краси та комфорту.

Керамограніт – головний герой даного преміум проєкту. Стіни, підлога, фасади меблів створюють єдиний простір, в якому хочеться перебувати. Наші дизайнери поважають цей матеріал за його вміння втілювати стильні і функціональні дизайни. Керамограніт не боїться вологи і перепаду температур, не дряпається і не ковзає, він набагато практичніший за натуральний камінь, але, при цьому, нічим візуально йому не поступається. Тому в серії меблів у ванну кімнату Monolith, навіть мийки виконані з цього матеріалу.

Ще однією родзинкою проєкту є дзеркало та його підсвічування. Ми використали надтонке LED-освітлення, яке абсолютно невидимі і створюють відчуття освітлення зсередини. Така гра світла дуже актуальна в ванних кімнатах, особливо з великими дзеркалами. Особливо це подобається нашим клієнтам-жінкам, які цінують якісне і вигідне освітлення.

Меблі у ванну колекції Monolith повна сміливих рішень, тому й тут всі конструкції можуть злетіти над землею, створюючи повітряний, не властивий каменю, простір. Це стало можливим завдяки надміцним кріпленням, які з легкістю можуть витримати високе навантаження.

Ванні кімнати Monolith від Kitchen Studio – це поєднання сили і легкості, світла і глибини, яке обирають сміливі у своїх рішеннях люди.