Колекція Lignum від Kitchen Studio – це мікс характерів стильного динамічного великого міста і надихаючої, розслабляючої природи.

Меблі у ванну кімнату Lignum не стала винятком. Її завдання, де б ви не знаходилися, повертати вас в думки про відпочинок і наповнювати нескінченною енергією деревини.

В основу проєкту лягли HPL панелі, з яких зроблені фасади тумб. Для виробництва ми вибрали цей надтонкий і щільний матеріал, оскільки він відомий своєю вологостійкістю, легкістю в очищенні та екологічністю. Природний декор під дерево створює повне занурення в природу, але при цьому, виріб залишається практичним і довговічним. При монтажі ми використовуємо фурнітуру від наших австрійських партнерів Blum, яка спеціально призначена для кріплення таких тонких і потужних фасадів.

Створюючи лінійку Lignum, ми думали про лаконічні лінії, які будуть тільки підкреслювати красу матеріалів. Такими лаконічними стали наші шафи-пенали з МДФ. Їх фасади покриті фарбою з двох сторін, що робить виріб ще більш термо-і вологостійким. З більш, ніж 200 відтінків, ви можете обрати саме той, який надасть вам настрій і наповнить енергією. Любов Kitchen Studio до деталей була виражена і тут: мінімалістичні фрезеровані ручки пеналів роблять їх відкриття і закриття максимально зручним і при цьому, не вони порушують природну естетику дизайну.