LAMINAM – це дивно приваблива, високотехнологічна поверхня, здатна забезпечити видатні експлуатаційні властивості у всіх сферах застосування матеріалу, будь то будівництво, створення меблів або дизайн інтер’єру.

Плити зроблені з натуральних матеріалів таких як, кварц, сланцева глина, гранітні породи та керамічні пігменти. Вони не виділяють ніяких шкідливих речовин в навколишнє середовище і можуть бути легко перероблені повторно.

Плити доступні у розмірах 3240мм х 1620мм та 3000мм х 1000мм, в товщинах 3, 5, 12 та 20 мм. Керамограніт Laminam один з найміцніших матерілів для кухні. Його можна використоувати на кухонні стільниці, фасади та фартухи а також як великоформатні панелі на стіни чи підлогу.

Керамограніт Laminam дуже стійкий до подряпин, тому використовуючи цей матеріал на кухонній стільниці, можна не боятись, що ви її подряпаєте. Плити стійкі до органічних та неорганічних розчинників, дезінфікуючих та миючих засобів. Вони можуть бути легко очищені без ризику пошкодження поверхні або зміни кольорів. Laminam чудово підходить для контакту з продуктами харчування, оскільки вони не виділяють ніяких речовин під впливом води. У ньому відсутні пори, що запобігає утворенню цвілі, бактерій та грибків. Крім того, матеріал стійкий до глибокого зносу та ультрафіолетового випромінювання. Властивості плит залишаються незмінними, навіть при інтенсивному використанні та частій чистці.

Плити стійкі до органічних та неорганічних розчинників, дезінфікуючих та миючих засобів. Вони можуть бути легко очищені без ризику пошкодження поверхні або зміни кольорів. Він чудово підходить для контакту з продуктами харчування, оскільки вони не виділяють ніяких речовин під впливом води. Відсутність пор в матеріалі запобігає утворенню цвілі, бактерій та грибків. Крім того, глибокого зносу та стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Властивості плит залишаються незмінними, навіть при інтенсивному використанні та частій чистці.

Kitchen Studio пропонує переглянути вам відеоролик, де можна побачити самі основні переваги керамограніту Laminam та переконатись у якості цього матеріалу на кухні.