Компанія заснована в 1998 році, розташована в місті Польверіджі, в провінції Анкона, компанія INOXA доповнює простір кухні рішеннями, які поєднують оптимальне використання простору, практичність, і функціональність, не відмовляючись при цьому від приємного зовнішнього вигляду і задоволення, яке може дати сучасний витончений дизайн.

Дизайнерські рішення народжуються з потреб клієнтів і завдяки інтуїції компанії INOXA, яка з готовністю користується будь-якою можливістю розширити свій досвід і напрацювання в галузі сталевих прутів, експериментуючи і виготовляючи для клієнта найбільш інноваційні прототипи.

Координовані лінії аксесуарів компанії INOXA зі сталевих тримачів, залізних хромованих тримачів і пластмаси виготовляються з усією проектувальною і конструкторською строгістю, перевтілюючи звичайні предмети в інноваційні, прості, максимально функціональні рішення, виконані з використанням самих передових технологій і майстерною обробкою.

Позитивні результати досягнуті не тільки в Італії, але також і за кордоном: На сьогоднішній день компанія INOXA працює у Франції, Іспанії, Великобританії, Єгипті, Україні та в усіх країнах Східної Європи в цілому.

Асортимент компанії:

  • Сушки для посуду для верхніх і нижніх корпусів
  • Карго
  • Висувні колони
  • Висувні корзини
  • Відра для сміття і сортери