КАТЕГОРІЇ: Materioteka

FunderMax (ФундерМакс) – бренд якісних HPL панелей (High Pressure Laminate ламінат високого тиску), виробництва Австрії. З 1961 року завод FunderMax GMBH виробляє панелі відомі в світі так само як Max панелі.

Виробник протягом багатьох років тримає лідируючу позицію в своєму сегменті ринку. Імениті архітектори представляють свої кращі об’єкти з використання панелей FunderMax по всьому світу.

І ми також пишаємося цим. Гасло звучить не інакше як “for people who create”. І саме ця фраза спрямована на творчі уми, які створюють архітектуру в Україні.

Завдяки архітекторам і дизайнерам ми можемо повноцінно використовувати всі можливості панелей і як результат того безліч реалізованих унікальних проектів по всій Україні.

Відмінна якість FunderMax панелей – стабільність. Саме це властивість лежить в основі всієї філософії виробництва.

FunderMax проводиться з трьома видами серцевини (ядра) – коричневий (FunderMax Exterior), чорний і білий (FunderMax Interior). Орієнтуючись за кольором ядра можна легко визначити призначення панелі – якщо коричневе ядро ​​в Ваших руках панелі для зовнішніх робіт; якщо чорне або біле ядро, то в Ваших руках інтер’єрний матеріал.
За однорідності ядра панелі завжди можна визначити якість самої панелі. Чим однорідніше ядро ​​- тим якісніший продукт.

Панелі мають найбільшу щільність ядра, що дорівнює 1,450 – 1,550 г / м3. Ці цифри мають вагу якщо Ви порівняєте однакові товщини і розміри різних зразків HPL панелей. Менш щільні панелі більше вбирають вологу і відповідно мають велику геометричну нестабільність в період зміни температур.

Якість в деталях

Щільність панелі 1450 г / м2
Стабільність товщини плити
Спеціальний захисний шар від УФЛ

Екологія:

FunderMax є кращою компанією в своїй галузі. Ми приділяємо особливу увагу екології при виробництві матеріалів

Меблева промисловість – одне з основних сфер застосування HPL пластика і панелей Fundermax. Меблевий пластик HPL – це сучасний, екологічно чистий обробний матеріал, що відрізняється високою стійкістю до ударів, стійкістю до стирання, дії гарячих мийних речовин, масел, бензину, слабких кислот і лугів.

Загальна кількість сполучень декорів та фактури поверхонь у меблевих пластиків здатне забезпечити практично будь-які стильові завдання у виробництві меблів і обробці інтер’єру. Дизайнери і технологи отримують унікальні можливості, які не мають аналогів серед інших матеріалів. Верхній декоративний шар може мати глянцеву або матову поверхню і бути виконаним в різноманітному забарвленні – від популярних «каменю» і «дерева» до фантазійних декорів. Цей пластик має непористу структуру, що пояснює його стійкість до плям, він легко очищається, дезінфікується, простий в обробці.

Матеріали Fundermax для меблевої промисловості поділяються на два види: тонкий пластик до 2,0 мм і панелі від 2 мм до 20 мм.
Тонкий пластик використовується для облицювання МДФ, ДСП, фанери, меблевого щита. Для ламінування використовуються гарячі і холодні преса в умовах спеціального меблевого виробництва. Використовують клей 3М, Forbo та інші на основі ПВА. Більшість з пластиків Fundermax товщиною 0,8 мм піддаються постфомінгу, тобто згинанню при температурі, як правило, використовують спеціальний фен. Це дозволяє уникнути кромкування – наклейки спеціальної кромки на торці ламінованих панелей, які часто відклеюються при попаданні вологи. При постформінгу пластик можна загинати, надаючи йому необхідну форму.

Стільниці та підвіконня з HPL Fundermax для офісів не вимагають особливого догляду, зносостійкі і довговічні, представлені в безлічі варіантів декору. Максимальний розмір стільниці, при використанні тонкого пластику Fundermax, може бути 4100 х 1300 мм.

Окремий напрямок у використанні HPL Fundermax в меблевій промисловості – це застосування компакт ламінату, тобто панелей, які не потребують наклейці на основу з МДФ або ДСП, а самі цією основою є. Це дозволяє уникнути технологічно складних процесів ламінування під пресом і збільшити термін експлуатації меблів за рахунок більшої стійкості до вологи і механічних навантажень. Це незамінний матеріал для стільниць в кафе і ресторанах з великим потоком людей, наприклад, таких як МакДональдс і KFC, так і офісних приміщень.

Стільниці з панелей Fundermax від 10 до 20 мм не вимагають кромки, яка може бути легко пошкоджена при великому навантаженні в експлуатації. Ще однією перевагою є можливість фрезерування на поверхні меблів, наприклад, брендинг або декоративні елементи на стільницях. Це функція широко застосовується в офісах великих фірм і корпорацій.

Окремим перевагою при використанні офісних меблів з HPL панелей Fundermax є свобода в реалізації практично будь-яких дизайнерських рішень.