GRAVITY – ламає закони фізики та створює нову концепцію кухонь, яка не підвладна силі всесвітнього тяжіння.

Колекція підвісних кухонь Gravity – це поєднання воістину унікального дизайну та високоякісних матеріалів. В основу колекції лягла міцна і вологостійка фанера – багатошаровий матеріал, який складається зі склеєних між собою листів шпону натурального дерева. Її екологічність і прекрасний зовнішній вигляд створюють приємну ауру та надають дизайну витонченості.

Фасади виготовлені з фанери, але облицьовані супер-матовим HPL-пластиком. Крім того, що цей матеріал дуже приємний на дотик, він ще й має властивість відновлюватися від дрібних подряпин. Фасади з текстурою дерева також виготовлені на основі фанери, з використанням натурального шпону дерева. Варто відзначити, що наші дизайнери спеціально оголили торці, щоб фанера зовні проглядалася. Це створює ефект єдиної повітряної конструкції.

Ще одна тонкість – це зарізані під 45 градусів кути фасадів на пеналах. Таке рішення не тільки підкреслює дизайн, але й створює акцент на простих деталях. Неземна, в прямому сенсі цього слова, кухня Gravity – це ваша можливість насолодитися невагомим та функціональним дизайном