Egger(Австрія) – це одна з найбільших у світі великих компаній, яка займається виробництвом ламінованих деревинно-стружкових ДСП плит, кухонних стільниць, фасадів, стінових панелей.

Вибір стільниці все частіше стає відправною точкою при розробці проекту кухні. Стільниці в зв’язку зі зростаючою популярністю відкритих просторів і кухонних островів стали займати центральне місце в дизайні приміщень. Принципово важливим вважається також те, як вони поєднуються з іншими елементами меблів, наприклад, фасадами, корпусами, панелями для кухонних фартухів, полками і покриттям для підлоги.

Колекція Egger була розроблена таким чином, щоб декори для стільниць поєднувалися з колірними відтінками, які користуються популярністю в сфері дизайну кухні. Для цього у компанії є унікальні можливості, оскільки вона виробляє не тільки стільниці, але і матеріали, які використовуються при оформленні інших зон кухні, надаючи Вам ресурси для створення гармонійного зовнішнього вигляду. У нас Ви знайдете сучасні і класичні деревні декори, декори з імітацією холодного каменю і декори в урбаністичному стилі поряд з професійними дизайнерським ідеями щодо втілення Вашого проекту інтер’єру в життя.

Основні переваги матеріалів Egger:

  • Зносостійкість – ламіновані поверхні, що володіють високою зносостійкістю, розроблені таким чином, щоб витримувати щоденні навантаження при інтенсивній експлуатації кухні. Завдяки своїй високій стійкості до стирання вони є ідеальним матеріалом для ділянок, що піддаються інтенсивної експлуатації будинку та в офісі.
  • Стійкість до утворення плям і легкість очищення – звичайні плями, наприклад, від кави, червоного вина, легко видаляються за допомогою вологої ганчірки і миючого засобу.
  • Гігієнічність і придатність для контакту з продуктами харчування – поверхня ламінованих стільниць гігієнічна і придатна для безпосереднього контакту з продуктами харчування. Це важлива вимога, якій повинні відповідати матеріали застосовуються на кухнях та інших меблях.
  • Термостійкість – з огляду на той факт, що стільниці, як правило, розташовуються поблизу джерел тепла, таких як духові шафи чи варильні поверхні, кожну поверхню для підтвердження відповідності своєму призначенню компанія Egger строго випробовує на стійкість до впливу температури до 160°C.
  • Міцність до ударів – важкі предмети з шаф іноді можуть випадково випасти. Стільниці Egger, що володіють високим ступенем об’ємної щільності, спеціально розроблені, щоб витримувати ударні навантаження такого роду.

Запрошуємо переглянути вам каталог декорів виробника Egger та отримати більше інформації: