КАТЕГОРІЇ: Блог

В процесі виготовлення Dekton, нової ультракомпактної поверхні від Cosentino, використовується ексклюзивна технологія «TSP», технологічний процес передбачає прискорену версію метаморфічних змін яким піддається природний камінь при впливом протягом тривалого часу високого тиску і температур.
Технологія TSP синтезує в абсолютно інноваційній формі, процеси найбільш просунутих промислових технологій. Така еволюція веде до технологічного і промислового стрибка, здатному створити новий процес, інноваційний матеріал і унікальний продукт.

Стільйкість до подряпин

Dekton створює поверхні з високою стійкістю до подряпин, його неможливо пошкодити інвентарем, який використовують в побуті.  Dekton володіє дуже хорошою жаростійкістю і високі температури не впливають на естетику і властивості поверхні. Гарячий посуд, побутові прилади, каструлі та сковорідки можна ставити безпосередньо на поверхню без ризику її пошкодження.

Пористість

Завдяки низькій пористості нова поверхня Dekton має високу стійкість як до звичайних побутових плям, так і до хімічних агентів. Навіть самі важкі плями від вина, кави, фарби і іржі можуть бути легко очищені. Бризки або краплі від побутових миючих засобів, таких як хлорка, що знежирюють засоби для духовок і засоби для чищення труб не можуть пошкодити матеріалу.

Температура

Низький коефіцієнт термічного розширення Dekton робить його дуже стійким до термічного шоку і до перепадів температури. Природна стійкість матеріалу до заморожування і відтаюванню робить його незамінним матеріалом для використання в екстремальних природних умовах. Також він має високу стійкість до УФ-випромінювання і його колір не деградує з часом, що робить Dekton чудовим матеріалом як для зовнішніх, так і для внутрішніх поверхонь.