CALCE – це конструктор з гастрономічного задоволення та сучасного дизайну.

Основним матеріалом лінійки виступає керамограніт: міцний, практичний, який не дряпається та неймовірно приємний на дотик. Завдяки його унікальним властивостям ваша кухня стане ідеальним місцем для приготування улюблених страв, а неймовірний зовнішній вигляд і різноманітність кольорової гами перетворять її на об’єкт естетичного задоволення.

Накладний стіл виконаний з натурального шпону дерева, що створює неймовірний контраст холодних і теплих матеріалів. За таким столом будь-який сніданок або вечеря стануть максимально комфортними. Варто відзначити, що і фасади на острові і сама стільниця мають кути в 45 градусів, що підкреслює дизайн колекції Calce.

Чорні скляні вітрини мають вбудоване всередині надтонке Led-освітлення, завдяки якому ви, в прямому сенсі, можете змінювати дизайн своєї кухні.

Знаючи, що гри зі світлом може бути недостатньо, наші дизайнери додали ще неймовірно функціональну систему, завдяки якій ви зможете заховати зону мийки, коли нею не користуєтеся. Це дуже практично, а особливо підійде тим, у кого кухня поєднана з вітальнею, та хто не любить робити акцент на зону мийки.

І завершує дизайн колекції Calce третій матеріал – метал. Саме з нього зроблена конструкція над островом, в якій також присутнє LED-освітлення. Каркас може використовуватись як зелений куточок, так і місцем для зберігання та милування посудом.