ORGA-LINE – Все, що потрібно, на видноті.

Якісна система внутрішніх розділювачів, яка гарантує бездоганний порядок у будь-якій шухляді. Столове приладдя, пляшки, каструлі – все кухонне приладдя можна розмістити надійно і комфортно. Організуйте корисний простір так, як зручно Вам.

  • Практична адаптивність – Лотки, поздовжні та поперечні розділювачі ORGA-LINE можна розташувати довільно залежно від предметів, які зберігаєте. Так у будь-якій шухляді запанує функціональний порядок.
  • Практична оглядовість – Система внутрішніх розділювачів ORGA-LINE дає змогу зберігати все на кухні акуратно й на видноті. Для великих предметів також знайдеться надійне місце. І витрачати часу на пошуки не потрібно.
  • Практична зручність – “Помічники на кухні” ORGA-LINE спрощують багато робочих процесів і дбають про порядок та оглядовість. Із тримачем для спецій, різаком для фольги чи харчової плівки та іншими аксесуарами все потрібне під рукою саме там, де знадобиться. А завершивши приготування, зможете швидко все розставити на місця.
  • Практична чистота – Липкі сліди від дитячих ручок – як знайомо!Із системами ORGA-LINE це більше не проблема. Якісні лотки з нержавіючої сталі дуже легко мити, навіть у посудомийній машині.