Ванна кімната – це місце, де ваш день починається і де закінчується. Тому її атмосфера і функціональність повинні максимально відповідати вашим звичкам, настрою і бажанням. Kitchen Studio прекрасно розуміє важливість цих пунктів, тому надає унікальну можливість створення ванної кімнати саме вашої мрії.

Якісний і унікальний проєкт – це половина успіху. Наші дизайнери ретельно вивчають місце розташування, існуючі комунікації, ваші найсміливіші побажання і створюють авторський проєкт, який враховує все вищеперелічене і навіть більше.

Важливим пунктом у створенні ванних кімнат на замовлення є вибір матеріалів. Зазвичай, на даному етапі, клієнт губиться в розмаїтті пропозицій і мрії починають трішки плутатись з практичністю. Kitchen Studio створює ідеальний баланс між стилем і функціональністю. Ми знаємо як важливо, при проєктуванні ванної кімнати, враховувати вологостійкість, текстуру, екологічність матеріалів, тому і результат ми отримуємо такий, який перевищує ваші очікування.

Починаючи від замірів приміщення, створення дизайну і, закінчуючи доставкою та монтажем – наші співробітники завжди на зв’язку з вами, повідомляють про хід кожного етапу проекту та роблять все необхідне, щоб процес ремонту не обтяжував ваше повсякденне життя.

Kitchen Studio пропонує вам можливість замовлення меблів в вашу майбутню ванну кімнату. Ми виготовляємо та працюємо з кращими матеріалами, які є якісними в процесі експлуатації та мають довгий термін служби, не втрачаючи з часом своїх властивостей.

Ванні кімнати на замовлення від Kitchen Studio – це ваша інвестиція в комфорт і красу.

Основні переваги замовлення ванних кімнат в Kitchen Studio:

  • індивідуальний якісний проєкт;
  • широкий вибір матеріалів для різноманітних дизайнів;
  • високий рівень сервісу і надання гарантійного сертифікату;
  • можливість повної комплектації від наших надійних партнерів;
  • приємна співпраця та кращий результат.