ALIRIO – актуальне поєднання структурованих та гладеньких поверхонь, в ході якого народжується затишний і стильний простір.

Створюючи цю колекцію, дизайнери Kitchen Studio взяли за основу два різних матеріали з діаметрально протилежними текстурами. Фасади самої кухні виконані з високоякісного акрилового пластику, який імітує скло. Він приємний на дотик, не залишає на собі слідів від пальців та має підвищену міцність і стійкість до подряпин. А фасади шафи виготовлені зі шпону натурального дерева, що додає в інтер’єр елементи природи і створює безумовний затишок. Додаткова можливість є також тонування текстури дерева в світліші та темніші тони.

Відкриті полиці для зберігання дають можливість проявити власну естетику, адже в нішах ви можете розмістити улюблений посуд, цікаві декоративні елементи, або ж навіть рослини. Інтригу продовжують і міні фасади по кутах, які виглядають як шухляди, але насправді, являють собою імітацію для утримання єдиного дизайну кухні.

Ще одним акцентним предметів є стелаж з підсвічуванням. В нього вмонтовані чорні алюмінієві профілі, які йдуть в унісон дизайну шафи та пеналів. Основне завдання даних профілів – заховати в собі LED-стрічки і створити відчуття натурального світіння.


Реалізовані проекти цієї колекції: