Акриловий камінь – один з видів штучного каменю, який знайшов своє застосування в меблевій промисловості при виготовленні стільниць. Крім стільниць штучний акриловий камінь використовують для виготовлення деталей і предметів інтер’єру – підвіконь, стінових панелей, сходів, раковин і мийок.

Склад акрилового штучного каменю:

 • мінеральний наповнювач – до 70%
 • акрилові та / або поліефірні смоли – 30-40%
 • колірні пігменти – 1%

Штучний акриловий камінь – листовий матеріал. Розміри листів (плит) у різних виробників приблизно однакові і розроблені з урахуванням стандартних розмірів стільниць.

Переваги та властивості акрилового каменю

Штучний акриловий камінь завоював популярність у всьому світі завдяки унікальній комбінації високих експлуатаційних характеристик і виразних декоративних властивостей.

 1. Технологія виробництва і склад матеріалу забезпечують однорідну, щільну і непористу структуру каменю. Як наслідок – вироби зі штучного акрилового каменю володіють важливими якостями: вони гігієнічні, протистоять скупченню і розвитку мікробів, не бояться вологи, цвілі і стійких забруднень.
 2. Непориста поверхню штучного акрилового каменю не боїться фарбувальних рідин – плями досить просто видаляються губкою і миючими неабразивними засобами.
 3. Акриловий камінь радує своєю міцністю і високою зносостійкістю.
 4. Штучний акриловий камінь – відмінний матеріал для естетів і дизайнерів. Він дозволяє створювати безшовні конструкції будь-яких форм і розмірів.
 5. Можливість робити шви невидимими мінімізує відходи, оскільки виріб можна «збирати» з окремих шматків, не завдаючи шкоди його зовнішньому вигляду.
 6. Вироби з акрилового каменю мають високу ремонтопридатність. Стільниці не страшні випадкові пошкодження – все можна виправити шліфуванням і поліруванням поверхні.
 7. Велика колірна гамма штучного каменю – Клондайк для дизайнерів. Тут вони можуть знайти колір, відтінок і малюнок, який в точності відповідає їхнім художнім задумам.
 • Tristone

Раковини та мийки з акрилового каменю

Раковини з акрилового каменю в колір стільниці – висхідний тренд останнього десятиліття.

Раковини з штучного каменю для кухні та ванної кімнати відповідають високим вимогам: вони красиві, зручні і надійні в експлуатації, відповідають нормам санітарії.

Штучний акриловий камінь дає можливість вбудовувати раковину в стільницю так, щоб шви повністю були відсутні. Відсутність швів – важливий момент з точки зору гігієни.

Ви можете замовити у нас раковину або мийку з акрилового каменю в колір стільниці.

Tristone пропонує також фабричні раковини та мийки білого кольору.

Мийки для кухні під замовлення

Представлені моделі мийок можуть бути виконані з акрилового каменю в колір стільниці. Безшовна технологія обробки акрилового каменю дозволяє виготовити стільницю з інтегрованою мийкою, яка виглядає, як монолітний виріб.

Допускається незначне відхилення від зазначених розмірів.

 • Модель 304
  Модель 304

Фабричні мийки і раковини Tristone

Фабричні мийки і раковини виробляються з акрилового каменю Tristone і можуть бути тільки білого кольору.

Фабричні мийки і раковини відрізняються високою якістю виконання.

 • Модель JK104
  Модель JK104

Раковини для ванної під замовлення

Представлені моделі раковин можуть бути виконані з акрилового каменю Tristone. Допускається незначне відхилення від зазначених розмірів.

У готових виробах (раковинах) можливе незначне зміна відтінку каменю. У каменю насичених кольорів ймовірність зміни відтінку вище.

Замовляючи раковину, обов’язково уточніть у менеджера можливість її виготовлення з обраного каменю, тому що ваша модель може бути несумісна з деякими серіями каменю.

В силу особливостей матеріалу, ми не рекомендуємо замовляти моделі раковин 201, 202, 203, 204, 207 з каменю Tristone колекцій Marble Ocean, Бароко, Візантія.

 • Модель 201
  Модель 201