Акриловий камінь LG HI-MACS – унікальний твердий матеріал, призначений для оформлення різних поверхонь в інтер’єрі. Він на третину складається з акрилової смоли і натуральних фарбувальних пігментів. Основний компонент акрилового каменю – мінерали, отримані з бокситів (алюмінієвої руди).

Розумне поєднання акрилу, натуральних пігментів і мінералів дозволило компанії LG створити не пористий, гладкий композит, який відповідає найсуворішим вимогам гігієни і має масу переваг перед традиційними матеріалами для оформлення інтер’єру. Штучний камінь LG HI-MACS перевершує мармур, скло, граніт і кераміку своєю гнучкістю і можливістю безшовного з’єднання різних деталей вироби.

Компанія LG пропонує вам вражаючу палітру акрилових покриттів, що складається з 113 кольорів і відтінків. Їх різноманітність дозволить вам створити сотні колірних рішень, які зроблять вашу квартиру, офіс, готель або ресторан унікальними і відображають вашу індивідуальність.

Штучний камінь LG HI-MACS на 100% складається з екологічно чистої сировини, завдяки чому не виділяє в навколишнє середовище ніяких шкідливих речовин. Це робить його абсолютно безпечним для здоров’я людини. Вироби з такого матеріалу міцні, довговічні, стійкі до подряпин і забруднень, легко піддаються ремонту і реставрації.

Короткі характеристики:

  • Монолітна непориста поверхня без швів і стиків.
  • Стійкість по відношенню до механічних і хімічних пошкоджень, як-то: подряпин, впливу бензину, побутових розчинників.
  • Водостійкість, що робить цей матеріал актуальним для обробки приміщень з високою вологістю.
  • Гігієнічність і легкість в догляді із застосуванням найелементарніших побутових очищувачів, тому широко використовується як для побутових приміщень – кухні, ванні кімнати, басейни, так і для барів, магазинів, вокзалів, аеропортів, банків і офісів.
  • Довговічність і збереження кольору під час всього періоду експлуатації. Крім того, колір матеріалу не змінюється і при його нагріваннi.