Виготовлення кухні на замовлення – це один з найскладніших та багатогранних процесів в сфері будівництва і дизайну. Фінальний результат повинен містити в собі такі основні параметри: якість, функціональність, практичність і стиль. Довіряючи своє помешкання Kitchen Studio, ви обираєте не тільки висококласний сервіс, але і результат, який значно перевищить ваші очікування.

Якщо ви маєте особливий проєкт, або лише приміщення і бажання створити в ньому щось неймовірне, то фахівці Kitchen Studio комплексно підійдуть до цієї задачі та втілять ваші найсміливіші мрії. Ми користуємось лише якісними сучасними матеріалами, знаходимо кращі технічні рішення та орієнтуємось на довговічність. Наші замірники і дизайнери, в зручний для вас час, виконають всі необхідні заміри і створять список важливих характеристик об’єкта, таких як: загальна площа, розташування, креслення, освітлення, ресурси, бажаний стиль оформлення, правильну ергономіку. Все для правильного функціонування та комфорту.

Kitchen Studio є експертом в сфері унікального виробництва кухонь, тому наш дизайн буде йти в унісон з основним дизайном будинку, або, в залежності від ваших побажань, кардинально від нього відрізнятися.

Найважливішою частиною в процесі придбання кухні високого класу і дизайну, це перш за все грамотний проєкт. Проект — це фундамент вашої нової кухні, це той елемент, який перетворює в реальність ваші мрії.

Завдяки нам у вас є можливість замовити ексклюзивну кухню, яка буде підкреслювати вашу індивідуальність та стиль життя. Ви також можете обрати вже готовий дизайн з нашого ексклюзивного каталогу і ми адаптуємо його під можливості вашого приміщення. Ми обов’язково проконсультуємо вас щодо всіх сучасних матеріалів, включаючи фурнітуру, і підберемо те, що буде максимально відповідати вашій естетиці.

Кухні на замовлення в комплекті з технікою:

Kitchen Studio також пропонує послугу по наповненню вашої кухні технікою преміум класу. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, які вже давно зарекомендували себе на міжнародному ринку як кращі виробники. На всю техніку надається гарантія.

Кухні від виробника з доставкою і встановленням по всій Україні, та не тільки:

Нам важливо, щоб процес ремонту був для вас максимально приємним, а радість від фінального результату прийшла до вас якомога швидше. В комплекс послуг нашої студії входить грамотна збірка меблів і професійне підключення побутової техніки. Kitchen Studio дає гарантію на меблеві вироби і забезпечує обслуговування навіть після її закінчення.

Як оформити замовлення на кухню?

Оформити індивідуальне замовлення на кухню від Kitchen Studio і отримати консультацію наших фахівців дуже просто: ви можете написати повідомлення в наш онлайн чат, зателефонувати нашим менеджерам за вказаним номером телефону, або ж завітати до нас в шоурум.

Основні переваги замовлення кухонь в Kitchen Studio:

  • індивідуальне замовлення кухонь та комплексний підхід;
  • широкий вибір матеріалів для різноманітних дизайнів;
  • високий рівень сервісу і надання гарантійного сертифікату;
  • можливість повної комплектації від наших надійних партнерів;
  • приємна співпраця та кращий результат.