КАТЕГОРІЇ: Блог

Лінійка Jade включає 6 класичних кольорів: 4 відтінки «Айс» (від сріблясто-сірого до графітового) та 2 «Евора» (сірий, графіт). Теплі та холодні тони розбавлені неоднорідною текстурою з вертикальним малюнком. Товщина кожної плити 18 мм. Ширина та висота — 1240 та 2750 мм. Плити вкриті лаком завтовшки 0,1 мм.

Колекція Jade виконана на основі плит ДСП. Одразу виділимо три переваги продукту: надійність, міцність та екологічність. Деревно-стружкова серцевина дає можливість широко використовувати панелі.

Окрім довготривалої служби та міцності у панелей Alvic з лінійки Jade є ще ряд переваг. Розглянемо їх:

  • на вигляд/дотик зразки надзвичайно близькі до натурального шпону чи дерева, каменю, цементу;
  • покриття стійке до ультрафіолетового випромінення і не вигоряє на сонці;
  • плити стійкі до біологічних факторів (грибок, пліснява, тощо не загрожує меблевим панелям). Екологічні та натуральні складники безпечні навіть для малят, алергіків, хворих та літніх людей;
  • у питанні фінансових затрат панелі вигідніші за шпон (натуральний чи відновлений);
  • зразки одної моделі (кольору) із різних партій не відрізняються тонами;
  • матеріал легко обробляється, також зверніть увагу на простоту монтажу такого декору.

Меблеві панелі Jade — це іспанська якість. Виробник працює на ринку з 1965 року. Зараз Alvic — це три великі фабрики, розвинута платформа логістики та дистрибуції (магазини та склади). Компанія постійно інвестує кошти у розвиток мануфактури та підтримує якість на конкурентному рівні (багатоступеневий контроль виробництва, підвищення кваліфікації робітників тощо).


Кухня з фасадами Alvic