Blum – шафка під мийку – на диво багато корисного простору.

Простір у зоні мийки – особливо цінний. Ця шафка використовує його якнайкраще та гарантує оптимальний доступ всередину. Так робоча поверхня залишається вільною, а мийні засоби завжди під рукою. Шафка під мийку комплектується зі стандартних висувних систем LEGRABOX і TANDEMBOX.

  • Жоден сантиметр не пропаде даремно – У спеціальній П-подібній шухляді простір праворуч і ліворуч від мийки використано якнайкраще. Губки, мийні засоби й таблетки для посудомийної машини зберігаються впорядковано. Таку шухляду рекомендовано встановлювати в корпусі від 900 мм завширшки.
  • Чиста робота – Шухляда повного висування суттєво спрощує наповнення і спорожнення відер для сміття та догляд за ними. Мийні засоби можна охайно розмістити у функціональних розділювачах AMBIA-LINE або ORGA-LINE.
  • Додатковий корисний простір – У додатковій внутрішній шухляді досить місця для губок, рушничків та мішків для сміття.
  • Обидві руки вільні – Саме біля шафки під мийку руки часто мокрі, брудні або зайняті чимось. Тому тут особливо зручно застосувати електричну систему відкривання SERVO-DRIVE. Досить злегка торкнутися фасаду коліном, стегном або стопою, і шухляда висувається автоматично. Можемо запропонувати також електричну технологію руху для однієї секції – SERVO-DRIVE uno.